Zwiększamy efektywność biznesu poprzez rozwój pracowników.

Prowadzimy pojedyncze sesje, organizujemy spotkania grupowe, prowadzimy szkolenia. W czym możemy pomóc Twojej firmie? 

Oferta

Sesje
indywidualne

Indywidualne wsparcie w zakresie zmiany.

Indywidualny program rozwoju managera

Wzrost efektywności, dbałość o równowagę.

Indywidualny program rozwoju właściciela firmy

Rola właściciela w organizacji,
rozwój, decyzje.

Coaching
zespołowy

Zespół rozumiany jako grupa ludzi mająca ten sam cel.

Szkolenia
biznesowe

W siedzibie zleceniodawcy,
online w formie webinarów.

Usługi
doradcze

Wsparcie
dla biznesu

Poniżej znajdziesz listę tematów, w których się specjalizujemy 

We współpracy ze zleceniodawcą oraz konkretnym pracownikiem / grupą pracowników pomagamy w realizacji założonych celów, wspieramy w rozwoju, dążymy do zwiększenia efektywności prowadzonych działań.  

Kładziemy przy tym nacisk na ograniczenie występowania negatywnych aspektów jak niepotrzebny stres, czy inne elementy mające niekorzystny wpływ na życie organizacji oraz jej pracowników. 

Pracujemy zarówno z konkretnymi pracownikami, menedżerami jak i całymi zespołami. Prowadzimy sesje coachingowe oraz szkolenia w zakresie i celu uzgodnionym z pracodawcą. 

Wielu menedżerów, szefów, prezesów zadaje sobie pytanie czy dany zespół osiągnął już wszystko co możliwe i należy zaakceptować obecny stan rzeczy, biorąc pod uwagę ciągłe problemy z rekrutacją. Czy musimy przyjmować to co otrzymujemy, czy też można zrobić coś więcej?  

W ramach prowadzonej współpracy diagnozujemy potrzeby, wspieramy pracowników oraz menedżerów, zwiększamy efektywność pracy zespołów, wzajemnych relacji, pomagamy odnaleźć pasję i chęć do pracy. W skrajnych przypadkach wraz ze zleceniodawcą szukamy innych rozwiązań. 

W naszej pracy uważamy, że stres choć z reguły jest zbędny i wyniszczający, w pewnych określonych przypadkach może działać również mobilizująco. Pomagamy wyeliminować niepotrzebny, szkodliwy stres działając w zgodzie z obecną kulturą organizacji, ale bez szkody dla pracowników.  

Jeśli w naszej ocenie dana organizacja potrzebuje głębszych zmian, proponujemy rozwiązania systemowe wypracowane wraz ze zleceniodawcą. 

Przewlekły stres, brak nowych wyzwań, niepowodzenia, nadmierne zaangażowanie. Te, jak i wiele innych elementów mogą wywołać u Twoich pracowników niekorzystny efekt w postaci wypalenia zawodowego. Objawia się najczęściej znacznym spadkiem efektywności, brakiem zaangażowania, ciągłym zmęczeniem, a w bardziej skrajnych przypadkach strachem przed wyjściem do pracy, czy chorobami psychosomatycznymi (bóle głowy, bóle brzucha, wymioty).  

Jesteśmy po to by pomóc Twoim pracownikom, Tobie, Twojej firmie przejść przez ten ciężki okres. Jednak zamiast walczyć ze skutkami, o wiele lepiej jest zapobiegać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Nie motywujemy bezpośrednio pracowników. Coaching nie jest mową motywacyjną. Nie mówimy ludziom jak mają żyć. Pomożemy jednak Twoim pracownikom na nowo odnaleźć sens w codziennych działaniach lub, jeśli to nie będzie możliwe, znajdziemy nową, lepszą drogę tak dla pracownika jak i organizacji.  

Choć większość chciałaby ich unikać, zdarzają się nadzwyczaj często. Działanie w grupie nie zawsze jest łatwe tam, gdzie pojawia się rywalizacja, czy konkurencja. Czasami wystarczy zwykła niezgodność charakterów. Jak sobie z tym radzić w sytuacji, gdy mamy dwóch zdolnych, obiecujących menedżerów, którzy z niewiadomych przyczyn nie są w stanie się ze sobą porozumieć?  

Każdy problem ma swoje rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy.