1instagram

Znajdź mnie na Linkedin

Wojciech Rzepka

Praktyk biznesu, Coach, założyciel thinking factory

Posiadam kilkanaście lat doświadczenia związanego z rynkiem pracy, w szczególności w zakresie rekrutacji, pracy tymczasowej oraz delegowania pracowników.
W latach 2011-2020 pełniłem funkcję Prezesa Zarządu w spółkach o zasięgu międzynarodowym, co pozwala mi efektywnie pełnić rolę coacha, doradcy oraz mentora.

Nie zawsze byłem jednak prezesem. Znam również drugą stronę układanki. W mojej dotychczasowej karierze zawodowej miałem okazję pracować jako specjalista, a później kierownik działu marketingu, równolegle prowadząc własną agencję reklamową.

W trakcie rozwoju biznesu, który tworzyłem od zera, a który stał się jednym z największych przedsiębiorstw (z polskim kapitałem) w branży, miałem przyjemność zarządzania zespołem niesamowitych ludzi. Współpraca ta ukształtowała mnie jako człowieka i jako coacha.

To kim dzisiaj jestem i gdzie jestem jako coach zawdzięczam również Instytutowi Kognitywistyki, a w szczególności Maćkowi Bennewiczowi, jednej z najznamienitszych postaci coachingu w Polsce.

Z wykształcenia jestem Ekonomistą, ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, a także Master of Business Administration w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Prywatnie, posiadam owczarka niemieckiego o imieniu Victoria, skaczę ze spadochronem, jeżdżę motocyklem.

Zapraszam do współpracy.

podpis_wr
Monika Pala

Coach, Mentor

Moje doświadczenie zawodowe to  prawie dwie dekady pracy i współpracy z międzynarodowymi korporacjami, w kilku krajach europejskich, gdzie zarządzałam ludźmi, procesami, zmianą, ryzykiem oraz przeprowadzałam audyty zarządcze, prowadziłam sesje coachingowe i mentoringowe będąc na różnych stanowiskach menadżerskich i nie tylko. 

Nie ma jednak ani mentora ani coacha bez rzetelnej wiedzy, kompetencji oraz wsparcia merytorycznego. To z kolei zawdzięczam Instytutowi Kognitywistyki Macieja Bennewicza oraz ukończonym studiom podyplomowym z zakresu coaching’u indywidualnego oraz grupowego.

Co do mnie prywatnie to prawie rok temu dołączyła do nas jamniczka, miniaturka o czekoladowej barwie i wdzięcznym imieniu Neli, które w języku swahili oznacza rurkę do nurkowania. Chociaż żadna z nas jeszcze nie nurkowała, to zapewne jest to tylko kwestia czasu gdyż obie wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyne co nas ogranicza to nasze własne przekonania.

podpis_mp

Już niedługo znajdziesz tutaj informacje o kolejnych członkach zespołu thinking factory. Zapraszamy wkrótce.