Jak możemy wesprzeć Twoje działania w zakresie rozwoju?
W ramach prowadzonych spotkań online pracujemy nad osiągnięciem wyznaczonego, nadrzędnego celu.
Oferta 

Sesje
coachingowe

Trening osobistej efektywności.

Sesje
mentoringowe

Trening zawodowej efektywności.

Indywidualny program rozwoju osobistego

Efektywne poszerzenie potencjału.

Poniżej znajdziesz listę tematów, w których się specjalizujemy 

Każdy z nas wcześniej czy później dochodzi do wniosku, że jest gotowy na zmianę w swoim życiu, że chce się rozwijać, ewentualnie znajduje się w sytuacji, która wymusza zmianę.  Doskonale, to już pierwszy krok. Szkoda tylko, że jednocześnie tak wielu z nas zapomina o tym, że początkiem efektywnego rozwoju, czyli efektywnej zmiany jest odpowiedzenie sobie na szereg pytań, które pomogą ustalić konkretny, mierzalny cel jaki chcemy osiągnąć na danym etapie rozwoju osobistego oraz jego efekt. Następnie należy stworzyć plan, dzięki któremu możliwe jest śledzenie postępu w dążeniu do pożądanego celu i efektu.   

Praca związana z rozwojem osobistym naszego klienta to działania oparte o sprawdzone narzędzia oraz metody, które mają indywidualne zastosowanie. Ich celem może być np.

– efektywne poszerzenie potencjału i świadomości,
– rozwijanie posiadanych talentów oraz odkrywanie nowych,
– wypracowanie nowych kompetencji, wzmocnienie
– zmiana ścieżki zawodowej, wypracowanie nowych nawyków,
– uchylenie przekonań ograniczających, wzmocnienie siebie. 

Zapraszamy do pracy z mentorem albo coachem.  

Rozwój zawodowy widzimy jako proces wdrażania obrazu samego siebie. Planowanie kariery zawodowej nie jest już dla nikogo zatem zaskoczeniem, a to co jest nierzadko tajemnicą to jak dojść do wymarzonego celu w sposób metodyczny i skuteczny.  

W pracy z klientem skupiamy się na rozpoznaniu oraz wzmocnieniu mocnych stron oraz analizie ewentualnych ograniczeń w celu wykorzystania ich jako sygnałów do rozpoczęcia zmiany. 

Ten rodzaj działań dotyczy również przygotowania do awansu, zmiany miejsca pracy czy zmiany zakresu obowiązków.  

Dla każdego, kto poszukuje wsparcia w rozwoju osobistym na etapie poszukiwania edukacji zawodowej, konkretnej pracy lub w czasie wyboru nowego lub dalszego rozwoju profesjonalnego. 

Motywacja ma ogromne znaczenie w życiu człowieka nie tylko w obszarach tak uniwersalnych jak praca, kształcenie, rozwój osobisty, ale też w wielu innych. Wyobraźmy sobie sportowca, jego przygotowania do mistrzowskiej formy są niejednokrotnie męczące, trudne a nawet bolesne. Jednak z odpowiednią motywacją jesteśmy w stanie to przezwyciężyć, wyjść ze strefy komfortu i przejść dalej, aby osiągnąć cel. 

Dla niektórych stres jest nieodzowną częścią ich egzystencji, ponieważ działa motywująco, napędzając do efektywnego i skutecznego działania. Wierzymy, że w pewnych określonych przypadkach tak właśnie może być. Niemniej jednak dla wielu stres oznacza “paraliż działania” oraz może zaburzać wiele procesów w ciele.  

W pracy z klientem pomagamy obniżyć poziom stresu co jest pierwszym krokiem na drodze do sukcesów osobistych i zawodowych.  

Zapraszamy do wspólnej pracy z coachem. Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonych narzędzi, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem tym, dla których jest on blokadą. Pomagamy również klientom, którzy wykorzystują siłę napędową czerpaną ze stresu i nie są bez niego wystarczająco zmotywowani do działania.  Jest to bardzo ważny aspekt, gdyż przekroczenie cienkiej lini między motywacją, a wyniszczającym działaniem stresu jest bardzo łatwe i trudne do zidentyfikowania w jego początkowej fazie.

Wypalenie może pojawić się w każdym momencie, niezależnie od tego na jakim etapie rozwoju osobistego czy zawodowego jesteśmy. Nie ma też znaczenia to, w jakim wieku, czy w jakiej grupie społecznej się znajdujemy. Tracimy zaangażowanie oraz poczucie kontroli nad tym co się dzieje w naszym życiu osobistym oraz zawodowym. W takich sytuacjach przestajemy sobie radzić z własnymi emocjami. Towarzyszy nam obniżony poziom energii i motywacji.  

Używamy sprawdzonych metod i narzędzi, które pozwalają nie tylko poradzić sobie z takim stanem wypalenia, ale dają szanse na rozpoznanie symptomów jakie mogą zapowiadać wypalenie w przyszłości.  

Współpracujemy z klientem w drodze do osiągniecia ponownego zadowolenia oraz satysfakcji z życia osobistego oraz zawodowego.  Pomagamy przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu jeszcze zanim pojawią się jego pierwsze symptomy.